Veli Yorumları

veli-yorum2

Aysun Öcal Erdoğan

“Ümit Hoca ve ekibiyle tanışmadan hiçbir veli benim çocuğum matematiği sevmiyor demesin. Oğlumun geleceğinde kıymetli bir yer edindiğiniz için teşekkürler.”

veli-yorumu-gülen-yüz

Aysel Aydemir

“Geçen yıl kızım 7 ay özel ders aldı fakat LGS sınavında sadece 1 doğru yapabildi. Konuları anladığını söylüyordu. Fakat işlem yapamıyordu. Ben de bir yerlerde yanlış olduğunu düşünüyordum ki Ümit hocamızın videosuna denk geldim ve sizin sisteminizle çalışmaya başladık. Kesinlikle çözüm sizde ve şu an kızımızın matematik problemi ortadan kalkmak üzere. Allah yolunuzu açık etsin. Matematikle sıkıntısı olan öğrencilere tavsiye ederim.”

veli-yorum2

Serap Kurban

“Merhaba, ben öğrenciniz Kaan’ın annesiyim. Öncelikle Matematik Röntgeni kurucusu Ümit Hayri Koç hocamıza ve oğlumun öğretmeni Arife Hanım’a çok teşekkür ederim. Sizlerin çalışma sistemiyle Kaan’ın 2 senelik açığı, yaz tatilindeki 2 aylık çalışma ile kapatıldı. Okula gitmek istemeyen çocuk artık matematiği kolay görüyor ve severek yapıyor. Bu çalışma sistemi ile Kaan’ın çok başarılı olacağına inanıyorum ve çok değerli Ümit Bey ile Arife Hanım’a tekrar teşekkür ediyorum. Saygılar.”

veli-yorumu-gülen-yüz

Derya Çiçek Dindar

“8. sınıfa giden oğlum matematikten nefret ediyordu. MR yapıldığında seviyesi 4. sınıfta kalmış. Bunu şu ana kadar fark edemediğimiz için çok üzüldüm. Çocuğumuza haksızlık yapmışız. Ümit hoca gerçekten bize ümit oldu. Emre hocamızın da sabrı, manevi desteği ve küçük oyunları ile Deniz, çok hızlı bir şekilde matematiği yapabildiğini anladı. Şu an 7. Sınıf matematiğini bitirdik ve oğlum ödevlerini isteyerek yapıyor. Çocuklarımızın üstünde emeğiniz çok büyük. İyi ki varsınız Emre ve Ümit hocam. Siz Deniz’de bir mucize yarattınız. Gelecek zamanlarda da sizinle olacağız. Sizleri çok seviyoruz.”

veli-yorum2

Sevgi Günaydın

“Size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Yaptığınız Matematik Röntgeni analizi sayesinde kızımdaki eksiklikleri belirlediniz. Tecrübeli öğretmeninizle derslerimiz başladı. Kızımdaki olumlu gelişmeleri gördükçe o kadar mutlu oluyorum ki anlatamam. Olumlu gelişmeler derken kızımın kendine olan özgüveni gelişti, artık matematikten korkmuyor. Ödevlerini kendisi yapabiliyor. Bir anne olarak bu durum beni çok mutlu ediyor. Emeklerimizin karşılığını almaya başladık. İyi ki varsınız size çok teşekkür ederim.”

veli-yorumu-gülen-yüz

Derya Yahşi Şahin

“Kızımın eğitim hayatıyla ilgili verdiğimiz en doğru karar Matematik Röntgeni ile tanışmamız oldu. Kızım 11. sınıf öğrencisi ve eğitimlerden sonra matematiği yapabildiğini gördü. Ayrıca üniversite sınavında başarılı olacağına olan inancı arttı. Herkese tavsiye ederim.”

veli-yorum2

Aysun Öcal Erdoğan

“Mucizeye inanır mısınız bilmiyorum ama Matematik Röntgeni sistemi, mucizenin ete kemiğe bürünmüş hali. Tebrik ediyorum.”

veli-yorumu-gülen-yüz

Arzu Küçüköner Değer

“Çok başarılı bir sistem. Önce eksiklikleri tespit eden bir sınav yapılıyor ve hızlı bir şekilde tüm eksiklikler gideriliyor. Kızım kısa sürede eksikliklerini hocası ile tamamlayıp müfredatına geçiş yaptı. Sistem ve öğretmenimiz çok başarılı, iyi ki tanımışız sizi Matematik Röntgeni.”

veli-yorum2

Zeynep Akarca

“Instagram’da tesadüfen tanıştığımız Matematik Röntgeni ailesine çok teşekkür ederim. Eksikliklerin tespiti ve giderilmesini hedef alan çalışmalarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. Uzun yılların birikimi ve tecrübesiyle oluşturduğunuz bu sistem ile matematik röntgenini tamamladık. Sağlam adımlarla ilerleme sürecindeyiz. Oğlum da bu sistem sayesinde daha iyiye gidiyor. Matematikteki başarısının diğer derslerine de faydası olacağına ve okul başarısının tümüyle olumlu etkileneceğine de gönülden inanıyorum.”

veli-yorumu-gülen-yüz

Yılmaz Tabakçıoğlu

“Ümit hocam, iyi ki sizinle karşılaşmışız. Matematik kızımın kabusuydu ve matematik dersi olduğu günlerde okula gitmek istemiyordu. Yavaş yavaş kendisine güveni geldi. Artık anladığını söylüyor. Abdullah hocaya da, size de çok teşekkür ediyoruz. Verdiğiniz emek bizim için çok değerli.”

VELİ YORUMLARI

Neler Söylediler?

8. sınıfa giden oğlum matematikten nefret ediyordu. MR yapıldığında seviyesi 4. sınıfta kalmış. Bunu şu ana kadar fark edemediğimiz için çok üzüldüm. Çocuğumuza haksızlık yapmışız. Ümit hoca gerçekten bize ümit oldu. Emre hocamızın da sabrı, manevi desteği ve küçük oyunları ile Deniz, çok hızlı bir şekilde matematiği yapabildiğini anladı. Şu an 7. Sınıf matematiğini bitirdik ve oğlum ödevlerini isteyerek yapıyor. Çocuklarımızın üstünde emeğiniz çok büyük. İyi ki varsınız Emre ve Ümit hocam. Siz Deniz’de bir mucize yarattınız. Gelecek zamanlarda da sizinle olacağız. Sizleri çok seviyoruz.
Derya Çiçek Dindar
Öğrenci velisi
Merhaba, ben öğrenciniz Kaan’ın annesiyim. Öncelikle Matematik Röntgeni kurucusu Ümit Hayri Koç hocamıza ve oğlumun öğretmeni Arife Hanım’a çok teşekkür ederim. Sizlerin çalışma sistemiyle Kaan’ın 2 senelik açığı, yaz tatilindeki 2 aylık çalışma ile kapatıldı. Okula gitmek istemeyen çocuk artık matematiği kolay görüyor ve severek yapıyor. Bu çalışma sistemi ile Kaan’ın çok başarılı olacağına inanıyorum ve çok değerli Ümit Bey ile Arife Hanım’a tekrar teşekkür ediyorum. Saygılar.
Serap Kurban
öğrenci velisi
Size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Yaptığınız Matematik Röntgeni analizi sayesinde kızımdaki eksiklikleri belirlediniz. Tecrübeli öğretmeninizle derslerimiz başladı. Kızımdaki olumlu gelişmeleri gördükçe o kadar mutlu oluyorum ki anlatamam. Olumlu gelişmeler derken kızımın kendine olan özgüveni gelişti, artık matematikten korkmuyor. Ödevlerini kendisi yapabiliyor. Bir anne olarak bu durum beni çok mutlu ediyor. Emeklerimizin karşılığını almaya başladık. İyi ki varsınız size çok teşekkür ederim.
Sevgi Günaydın
Öğrenci velisi
Kızımın eğitim hayatıyla ilgili verdiğimiz en doğru karar Matematik Röntgeni ile tanışmamız oldu. Kızım 11. sınıf öğrencisi ve eğitimlerden sonra matematiği yapabildiğini gördü. Ayrıca üniversite sınavında başarılı olacağına olan inancı arttı. Herkese tavsiye ederim.
Derya Yahşi Şahin
öğrenci velisi
Mucizeye inanır mısınız bilmiyorum ama Matematik Röntgeni sistemi, mucizenin ete kemiğe bürünmüş hali. Tebrik ediyorum.
Aysun Öcal Erdoğan
Öğrenci velisi
Çok başarılı bir sistem. Önce eksiklikleri tespit eden bir sınav yapılıyor ve hızlı bir şekilde tüm eksiklikler gideriliyor. Kızım kısa sürede eksikliklerini hocası ile tamamlayıp müfredatına geçiş yaptı. Sistem ve öğretmenimiz çok başarılı, iyi ki tanımışız sizi Matematik Röntgeni.
Arzu Küçüköner Değer
öğrenci velisi
Instagram’da tesadüfen tanıştığımız Matematik Röntgeni ailesine çok teşekkür ederim. Eksikliklerin tespiti ve giderilmesini hedef alan çalışmalarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. Uzun yılların birikimi ve tecrübesiyle oluşturduğunuz bu sistem ile matematik röntgenini tamamladık. Sağlam adımlarla ilerleme sürecindeyiz. Oğlum da bu sistem sayesinde daha iyiye gidiyor. Matematikteki başarısının diğer derslerine de faydası olacağına ve okul başarısının tümüyle olumlu etkileneceğine de gönülden inanıyorum.
Zeynep Akarca
Öğrenci velisi
Ümit hocam, iyi ki sizinle karşılaşmışız. Matematik kızımın kabusuydu ve matematik dersi olduğu günlerde okula gitmek istemiyordu. Yavaş yavaş kendisine güveni geldi. Artık anladığını söylüyor. Abdullah hocaya da, size de çok teşekkür ediyoruz. Verdiğiniz emek bizim için çok değerli.
Yılmaz Tabakçıoğlu
öğrenci velisi
Ümit Hoca ve ekibiyle tanışmadan hiçbir veli benim çocuğum matematiği sevmiyor demesin. Oğlumun geleceğinde kıymetli bir yer edindiğiniz için teşekkürler.
Aysun Öcal Erdoğan
Öğrenci velisi
Geçen yıl kızım 7 ay özel ders aldı fakat LGS sınavında sadece 1 doğru yapabildi. Konuları anladığını söylüyordu. Fakat işlem yapamıyordu. Ben de bir yerlerde yanlış olduğunu düşünüyordum ki Ümit hocamızın videosuna denk geldim ve sizin sisteminizle çalışmaya başladık. Kesinlikle çözüm sizde ve şu an kızımızın matematik problemi ortadan kalkmak üzere. Allah yolunuzu açık etsin. Matematikle sıkıntısı olan öğrencilere tavsiye ederim.
Aysel Aydemir
öğrenci velisi

CANLI YAYIN DEĞERLENDİRMELERİ

BİLGİ TALEP ve BAŞVURU FORMU