İnsan Kaynakları

Matematik Röntgeni

İnsan Kaynakları

Biz sadece matematik öğretmiyoruz, doğru bir eğitim veriyoruz!

Geleneksel eğitim metotlarından bağımsız, yüzlerce kilometre uzaktan öğrenci ve eğitmenin verimli bir şekilde iletişime geçmesi. Geleceğin taşıdığı potansiyel artık uzak değil. Çünkü biz, geleceği günümüzde uyguluyoruz.

Sanal ofis. Geleceğin içinde barındırdığı tüm sistemlerin ortak noktası, online olması. Burada, Matematik Röntgeni’nde, farklı şehirlerde yaşayan insanların koordine bir şekilde çalıştığı bir ortama sahibiz. Bu yenilikçi sisteme dair tecrübesi olan ve tecrübesi olmasa da adapte olabilen insanlarla, pozitif bir ortamda çalışıyoruz.


Türkiye’nin dört bir yanından öğrencilerimize üst düzey bir eğitim veriyor, eğitmenlerimizi her geçen gün daha da donanımlı hale getirmek için çalışıyoruz.
Eğitmenlik alanında zaten bilgili olan tüm eğitmenlerimizi, daha da bilgili hale getirmek için devamlı çalışıyoruz. Hırstan uzak, gelişime dayalı sistemimizde asıl amaç eğitimin daha kaliteli hale getirilmesidir. Kişiye özel eğitim sistemi sunma ve yenilikçi eğitim metotları üzerine sürekli bir şekilde çalışıyoruz. Geleneksel eğitim metotlarından çok daha üst seviyede eğitim veren, öğrencilerin aldığı eğitimi önemseyen, idealist bir eğitmen yelpazesine sahibiz

Matematik Röntgeni’nde ileri dönük bir vizyona yön verirken, eğitim ile ilgili her anlamda gelişmeye önem vererek hareket ederiz. Siz de kendinizi sürekli geliştiriyor, adapte olma konusunda kendinize güveniyorsanız, Matematik Röntgeni ailesinde yer almak için bir adım atın ve bize katılın.
Aynı zamanda çalışanlarımızın kendilerini geliştirebildiği bir ortam da sağlayarak, geleceğe hazır eğitmenler yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Yeni nesil kurumların sahip olduğu "insana yatırım" politikasına hem sahibiz, hem de sahip çıkıyoruz. Çalışan temelli sistemimizde birçok amacımızdan biri, geleceğin en iyi eğitmenlerini ortaya çıkarmaktır.

Geleceği gerçekleştirin!
Her geçen gün daha da ilerlenen "internet temelli eğitim" yolunda geleceği günümüze daha da yaklaştırmak ve hatta bu geleceğe, eğitim kalitesinin artması adına şekil vermek için çalışıyoruz. Gerçekleşmesini beklemeden, gerçekleşme yolundayken kariyerinizi oluşturmak için siz de yetkinliklerinizi geliştirin.whatsapp