Matematik Röntgeni ORTAOKUL-LGS

İnternet Olan Her Yerdeyiz!
Matematik Röntgeni sistemi, online hizmeti ile internetin olduğu her yerde sizinle!

BİLGİ TALEP FORMU

Türkiye'de ilk ve tek!

Matematikte yeni nesil başarı sistemi.

Yeni nesil sorularda öğrencilerin başarılı olması için 5. sınıftan itibaren çalışmalara başlıyoruz."

Matematik Röntgeni’nde 5.-6.-7. sınıftaki öğrenciler için geliştirdiğimiz sistemde;

 1. Öncelikle Matematik Röntgeni Analiz Seansını uyguluyor ve öğrencinin eksiklerini belirliyoruz.
 2. Öğrencimizin analiz sonucunda tespit edilen eksiklerini tamamlamak için kişiye özel ders materyalini hazırlıyoruz.
 3. Materyalin yaklaşık olarak ne kadar sürede biteceğini velimiz ile görüştükten sonra, Matematik Röntgeni Uzman Eğitmenimiz ile bire bir Çözüm Seansları’na başlıyoruz.
 4. Bulunduğu sınıf seviyesine kadar olan eksikleri giderildikten sonra istenirse okula destek programı planlıyor ve çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Matematik Röntgeni LGS Hazırlık Programı ile sınava hazırlanan bir öğrencimizin, bizim planlamamızın dışında ekstra çalışma yapmaya ihtiyacı yok!

Matematik Röntgeni Analizi ile eksikleri tespit edilip, Çözüm Seansları’yla bu eksikler giderildikten sonra öğrenci için LGS Hazırlık programına başlıyoruz.

 • LGS için net bir hedef belirliyor,
 • Hedefe uygun kişiye özel çalışma programı hazırlıyor,
 • Matematik Röntgeni’ne özel dokümanlarla çalışmayı yürütüyoruz.
 • Basamaklı tekrar sistemi ile belirli aralıklarla önceki konulara dönerek öğrenmenin kalıcı olmasını sağlıyoruz.
 • Bir konu bittiğinde öğrencimiz minimum 5 kaynağı  bitirmiş, 3 tane kazanım denemesi çözmüş ve 5 tane yeni nesil deneme çözmüş oluyor.

 

LGS için gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda 360° Öğrenme Sistemini kullanıyoruz.

 1. (90°) Kazanım denemeleri ile öğrencinin öğrendiğinden emin olmadan yeni konuya geçmiyoruz.(Konu denemeleri ile süreç içerisinde ara ölçmeler de yapmaktayız.)
 2. ( 90°) Öğrencide kurallara/formüllere hakimiyet gelişmesi için çalışmalar yürütüyoruz.
 3. (90°) Konu ile ilgili çıkmış soruları ve MEB örnek sorularını Matematik Röntgeni LGS uzmanı eğitmenlerimiz eşliğinde çözüyoruz.
 4. (90°) Yeni nesil soru çözme mantığının kavranması ve yeni nesil soru çözümleriyle ilgili çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

"Veli ve öğrencilerimizin yorumlarına göre; Matematik Röntgeni Online Seansları yan yana özel dersten çok daha verimli!"

Matematik Röntgeni Online Seanslarında;

Yeni Nesil Eğitmenler

Yeni nesil online eğitim ve iletişim tekniklerini de içeren Matematik Röntgeni Eğitmen Eğitimi’ni alan eğitmenler ders vermektedir.

Anlık Kaliteli Etkileşim

Eğitmenin öğrencinin yazdığını gördüğü ve öğrencinin eğitmenin yazdığını gördüğü bir sistem kullanılmaktadır.(Bilgi İşlem Ekibimiz konuyla ilgili desteği seanslar öncesinde vermektedir.)

Öğrenci Odaklı Yaklaşım

Tüm seanslar bire bir olarak yapıldığından her adımda öğrencinin odakta olduğu bir süreç gerçekleşir.

Öğrenci Aktif Sistem

Kaliteli ve kalıcı öğrenmenin sağlanması için “öğrenci aktif” bir yaklaşım uygulanır. Uzman eğitmenin yönlendirmeleriyle ilerleyen seansta kalem %90 öğrencinin elindedir.

VELİ YORUMLARIMIZ

Matematik Röntgeni sistemini deneyimlemiş ya da deneyimlemekte olan öğrenci velilerimizin sosyal medyada paylaştıkları.

veli-yorum2

Aysun Öcal Erdoğan

“Ümit Hoca ve ekibiyle tanışmadan hiçbir veli benim çocuğum matematiği sevmiyor demesin. Oğlumun geleceğinde kıymetli bir yer edindiğiniz için teşekkürler.”

veli-yorumu-gülen-yüz

Aysel Aydemir

“Geçen yıl kızım 7 ay özel ders aldı fakat LGS sınavında sadece 1 doğru yapabildi. Konuları anladığını söylüyordu. Fakat işlem yapamıyordu. Ben de bir yerlerde yanlış olduğunu düşünüyordum ki Ümit hocamızın videosuna denk geldim ve sizin sisteminizle çalışmaya başladık. Kesinlikle çözüm sizde ve şu an kızımızın matematik problemi ortadan kalkmak üzere. Allah yolunuzu açık etsin. Matematikle sıkıntısı olan öğrencilere tavsiye ederim.”

veli-yorum2

Serap Kurban

“Merhaba, ben öğrenciniz Kaan’ın annesiyim. Öncelikle Matematik Röntgeni kurucusu Ümit Hayri Koç hocamıza ve oğlumun öğretmeni Arife Hanım’a çok teşekkür ederim. Sizlerin çalışma sistemiyle Kaan’ın 2 senelik açığı, yaz tatilindeki 2 aylık çalışma ile kapatıldı. Okula gitmek istemeyen çocuk artık matematiği kolay görüyor ve severek yapıyor. Bu çalışma sistemi ile Kaan’ın çok başarılı olacağına inanıyorum ve çok değerli Ümit Bey ile Arife Hanım’a tekrar teşekkür ediyorum. Saygılar.”

veli-yorumu-gülen-yüz

Derya Çiçek Dindar

“8. sınıfa giden oğlum matematikten nefret ediyordu. MR yapıldığında seviyesi 4. sınıfta kalmış. Bunu şu ana kadar fark edemediğimiz için çok üzüldüm. Çocuğumuza haksızlık yapmışız. Ümit hoca gerçekten bize ümit oldu. Emre hocamızın da sabrı, manevi desteği ve küçük oyunları ile Deniz, çok hızlı bir şekilde matematiği yapabildiğini anladı. Şu an 7. Sınıf matematiğini bitirdik ve oğlum ödevlerini isteyerek yapıyor. Çocuklarımızın üstünde emeğiniz çok büyük. İyi ki varsınız Emre ve Ümit hocam. Siz Deniz’de bir mucize yarattınız. Gelecek zamanlarda da sizinle olacağız. Sizleri çok seviyoruz.”

veli-yorum2

Sevgi Günaydın

“Size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Yaptığınız Matematik Röntgeni analizi sayesinde kızımdaki eksiklikleri belirlediniz. Tecrübeli öğretmeninizle derslerimiz başladı. Kızımdaki olumlu gelişmeleri gördükçe o kadar mutlu oluyorum ki anlatamam. Olumlu gelişmeler derken kızımın kendine olan özgüveni gelişti, artık matematikten korkmuyor. Ödevlerini kendisi yapabiliyor. Bir anne olarak bu durum beni çok mutlu ediyor. Emeklerimizin karşılığını almaya başladık. İyi ki varsınız size çok teşekkür ederim.”

veli-yorumu-gülen-yüz

Derya Yahşi Şahin

“Kızımın eğitim hayatıyla ilgili verdiğimiz en doğru karar Matematik Röntgeni ile tanışmamız oldu. Kızım 11. sınıf öğrencisi ve eğitimlerden sonra matematiği yapabildiğini gördü. Ayrıca üniversite sınavında başarılı olacağına olan inancı arttı. Herkese tavsiye ederim.”

veli-yorum2

Aysun Öcal Erdoğan

“Mucizeye inanır mısınız bilmiyorum ama Matematik Röntgeni sistemi, mucizenin ete kemiğe bürünmüş hali. Tebrik ediyorum.”

veli-yorumu-gülen-yüz

Arzu Küçüköner Değer

“Çok başarılı bir sistem. Önce eksiklikleri tespit eden bir sınav yapılıyor ve hızlı bir şekilde tüm eksiklikler gideriliyor. Kızım kısa sürede eksikliklerini hocası ile tamamlayıp müfredatına geçiş yaptı. Sistem ve öğretmenimiz çok başarılı, iyi ki tanımışız sizi Matematik Röntgeni.”

veli-yorum2

Zeynep Akarca

“Instagram’da tesadüfen tanıştığımız Matematik Röntgeni ailesine çok teşekkür ederim. Eksikliklerin tespiti ve giderilmesini hedef alan çalışmalarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. Uzun yılların birikimi ve tecrübesiyle oluşturduğunuz bu sistem ile matematik röntgenini tamamladık. Sağlam adımlarla ilerleme sürecindeyiz. Oğlum da bu sistem sayesinde daha iyiye gidiyor. Matematikteki başarısının diğer derslerine de faydası olacağına ve okul başarısının tümüyle olumlu etkileneceğine de gönülden inanıyorum.”

veli-yorumu-gülen-yüz

Yılmaz Tabakçıoğlu

“Ümit hocam, iyi ki sizinle karşılaşmışız. Matematik kızımın kabusuydu ve matematik dersi olduğu günlerde okula gitmek istemiyordu. Yavaş yavaş kendisine güveni geldi. Artık anladığını söylüyor. Abdullah hocaya da, size de çok teşekkür ediyoruz. Verdiğiniz emek bizim için çok değerli.”

Yüzlerce öğrenciyi başarıya ulaştıran Matematik Röntgeni'ne şimdi başvurun!

BİLGİ TALEP ve BAŞVURU FORMU