Matematik Röntgeni İlkokul

"İlkokul çalışmalarımızda matematiğin temellerinin en sağlam şekilde atılmasını sağlıyoruz." Hepimiz çocukluk yıllarımızı düşündüğümüzde, sınıfta işlediğimiz derslerden çok laboratuvar derslerini, gezileri daha net hatırlarız. Bunun sebebi 5 duyu ve duyguların işin içine girmesiyle öğrenmenin kalıcılığının artmasıdır. Bu sebeple derslerimizde yaparak ve yaşayarak öğrenme ilkelerini kullanarak öğrenmenin kalıcılığını artırıyoruz.

Bunun için öncelikle Matematik Röntgeni Analiz Seansını uyguluyor, Öğrencimizin analiz sonucu açığa çıkan eksiklerini tamamlayacak kişiye özel ders materyalini geliştiriyor, Materyalin yaklaşık olarak ne kadar sürede biteceğini velimiz ile görüştükten sonra, Matematik Röntgeni Uzman Eğitmenimiz ile öğrencimizin derslerine başlıyoruz.

Bir eksiklik gördüğünde, nereye bakması gerektiğini bilen; öğrencilerine yapabildiklerini göstererek motivasyonunu arttıran Matematik Röntgeni Uzman Eğitmenimizle çocuğunuzun matematik başarısı emin ellerde!İlkokul çalışmalarımızda matematiğin temellerinin en sağlam şekilde atılmasını sağlıyoruz.

Matematik Röntgeni İlkokul Hazırlık Programı ile sınava hazırlanan bir öğrencimizin, bizim planlamamızın dışında ekstra çalışma yapmaya ihtiyacı yok!
  • İlkokul için net bir hedef belirliyor,
  • Hedefe uygun kişiye özel çalışma programı hazırlıyor,
  • Matematik Röntgeni’ne özel dokümanlarla çalışmayı yürütüyoruz.
  • Basamaklı tekrar sistemi ile belirli aralıklarla önceki konulara dönerek öğrenmenin kalıcı olmasını sağlıyoruz.
  • Bir konu bittiğinde öğrencimiz minimum 5 kaynağı bitirmiş, 3 tane kazanım denemesi çözmüş ve 5 tane yeni nesil deneme çözmüş oluyor.

"Veli ve öğrencilerimizin yorumlarına göre, Matematik Röntgeni Online Seansları yan yana özel dersten çok daha verimli!"

Matematik Röntgeni Online Seanslarında;


whatsapp