İnternet Olan Her Yerdeyiz!
Matematik Röntgeni sistemi, online hizmeti ile internetin olduğu her yerde sizinle!
Türkiye'de İlk ve Tek!
Öğrencilerin Matematikteki tüm temel eksiklerini tek seansta analiz ediyoruz.
Nokta Atışı Tespit
Analiz ile öğrencinin öğrenme zincirinin nerelerden koptuğunu belirliyor ve nokta atışı bir tespit yapıyoruz.
Öğrenciye Özel Program
Yapılan tespitler sonucunda öğrencinin eksiklerine özel, başarıya götürecek programı uyguluyoruz.
Previous
Next

BİLGİ TALEP FORMU

MATEMATİK RÖNTGENİ NEDİR?

“Matematik Röntgeni, öğrencinin matematik temelinde bulunan tüm eksiklerini tek seansta tespit eden, analizden sonra eksiklik haritasını çıkaran, eksiklerini tamamlaması için öğrenciye özel program hazırlayan ve bu programı bire bir seansla uygulayan; hızlı, etkili ve kalıcı öğrenmeyi sağlayan bir metoddur.

MATEMATİK RÖNTGENİ'NİN BAŞARI DENKLEMİ

Derinlikli Analiz

Matematik Röntgeni, uzun yıllar boyunca süren çalışmalar sonucunda geliştirdiği özel analiz sistemiyle öğrencinin tüm temel eksiklerini tek seansta nokta atışı tespit eder ve öğrenciye özel eksiklik haritasını çıkarır.

Kişiye Özel Program

Öğrencinin eksiklik haritasına göre maksimum kaç seans gerektiği bildirilir ve eksiklerine özel bir program oluşturulur.

Kısa Zamanda Maksimum Fayda

Bire bir seanslarla uygulanan bu program kısa zamanda, minimum maliyet ve maksimum fayda sağlar.

Matematik Özgüveni Gelişimi

Matematik eksikleri tamamlanan öğrencide "Yapabiliyorum!" duygusu oluşur ve sadece matematikte değil diğer derslere yaklaşımında da olumlu gelişmeler görülür.

VELİ YORUMLARIMIZ

Matematik Röntgeni sistemini deneyimlemiş ya da deneyimlemekte olan öğrenci velilerimizin sosyal medyada paylaştıkları.

veli-yorum2

Aysun Öcal Erdoğan

“Ümit Hoca ve ekibiyle tanışmadan hiçbir veli benim çocuğum matematiği sevmiyor demesin. Oğlumun geleceğinde kıymetli bir yer edindiğiniz için teşekkürler.”

veli-yorumu-gülen-yüz

Aysel Aydemir

“Geçen yıl kızım 7 ay özel ders aldı fakat LGS sınavında sadece 1 doğru yapabildi. Konuları anladığını söylüyordu. Fakat işlem yapamıyordu. Ben de bir yerlerde yanlış olduğunu düşünüyordum ki Ümit hocamızın videosuna denk geldim ve sizin sisteminizle çalışmaya başladık. Kesinlikle çözüm sizde ve şu an kızımızın matematik problemi ortadan kalkmak üzere. Allah yolunuzu açık etsin. Matematikle sıkıntısı olan öğrencilere tavsiye ederim.”

veli-yorum2

Serap Kurban

“Merhaba, ben öğrenciniz Kaan’ın annesiyim. Öncelikle Matematik Röntgeni kurucusu Ümit Hayri Koç hocamıza ve oğlumun öğretmeni Arife Hanım’a çok teşekkür ederim. Sizlerin çalışma sistemiyle Kaan’ın 2 senelik açığı, yaz tatilindeki 2 aylık çalışma ile kapatıldı. Okula gitmek istemeyen çocuk artık matematiği kolay görüyor ve severek yapıyor. Bu çalışma sistemi ile Kaan’ın çok başarılı olacağına inanıyorum ve çok değerli Ümit Bey ile Arife Hanım’a tekrar teşekkür ediyorum. Saygılar.”

veli-yorumu-gülen-yüz

Derya Çiçek Dindar

“8. sınıfa giden oğlum matematikten nefret ediyordu. MR yapıldığında seviyesi 4. sınıfta kalmış. Bunu şu ana kadar fark edemediğimiz için çok üzüldüm. Çocuğumuza haksızlık yapmışız. Ümit hoca gerçekten bize ümit oldu. Emre hocamızın da sabrı, manevi desteği ve küçük oyunları ile Deniz, çok hızlı bir şekilde matematiği yapabildiğini anladı. Şu an 7. Sınıf matematiğini bitirdik ve oğlum ödevlerini isteyerek yapıyor. Çocuklarımızın üstünde emeğiniz çok büyük. İyi ki varsınız Emre ve Ümit hocam. Siz Deniz’de bir mucize yarattınız. Gelecek zamanlarda da sizinle olacağız. Sizleri çok seviyoruz.”

veli-yorum2

Sevgi Günaydın

“Size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Yaptığınız Matematik Röntgeni analizi sayesinde kızımdaki eksiklikleri belirlediniz. Tecrübeli öğretmeninizle derslerimiz başladı. Kızımdaki olumlu gelişmeleri gördükçe o kadar mutlu oluyorum ki anlatamam. Olumlu gelişmeler derken kızımın kendine olan özgüveni gelişti, artık matematikten korkmuyor. Ödevlerini kendisi yapabiliyor. Bir anne olarak bu durum beni çok mutlu ediyor. Emeklerimizin karşılığını almaya başladık. İyi ki varsınız size çok teşekkür ederim.”

veli-yorumu-gülen-yüz

Derya Yahşi Şahin

“Kızımın eğitim hayatıyla ilgili verdiğimiz en doğru karar Matematik Röntgeni ile tanışmamız oldu. Kızım 11. sınıf öğrencisi ve eğitimlerden sonra matematiği yapabildiğini gördü. Ayrıca üniversite sınavında başarılı olacağına olan inancı arttı. Herkese tavsiye ederim.”

veli-yorum2

Aysun Öcal Erdoğan

“Mucizeye inanır mısınız bilmiyorum ama Matematik Röntgeni sistemi, mucizenin ete kemiğe bürünmüş hali. Tebrik ediyorum.”

veli-yorumu-gülen-yüz

Arzu Küçüköner Değer

“Çok başarılı bir sistem. Önce eksiklikleri tespit eden bir sınav yapılıyor ve hızlı bir şekilde tüm eksiklikler gideriliyor. Kızım kısa sürede eksikliklerini hocası ile tamamlayıp müfredatına geçiş yaptı. Sistem ve öğretmenimiz çok başarılı, iyi ki tanımışız sizi Matematik Röntgeni.”

veli-yorum2

Zeynep Akarca

“Instagram’da tesadüfen tanıştığımız Matematik Röntgeni ailesine çok teşekkür ederim. Eksikliklerin tespiti ve giderilmesini hedef alan çalışmalarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. Uzun yılların birikimi ve tecrübesiyle oluşturduğunuz bu sistem ile matematik röntgenini tamamladık. Sağlam adımlarla ilerleme sürecindeyiz. Oğlum da bu sistem sayesinde daha iyiye gidiyor. Matematikteki başarısının diğer derslerine de faydası olacağına ve okul başarısının tümüyle olumlu etkileneceğine de gönülden inanıyorum.”

veli-yorumu-gülen-yüz

Yılmaz Tabakçıoğlu

“Ümit hocam, iyi ki sizinle karşılaşmışız. Matematik kızımın kabusuydu ve matematik dersi olduğu günlerde okula gitmek istemiyordu. Yavaş yavaş kendisine güveni geldi. Artık anladığını söylüyor. Abdullah hocaya da, size de çok teşekkür ediyoruz. Verdiğiniz emek bizim için çok değerli.”

"Başarının ilk adımı; olduğunuz yeri doğru tespit etmektir."
Ümit Hayri Koç
Matematik Röntgeni Kurucusu

Matematik Röntgeni’nin diğer videoları için
lütfen tıklayınız!

SIKÇA SORULAN SORULAR

Evet. Randevu ile görüşme sağlıyoruz. 

İletişim formumuzu doldurabilir, ya da 0(850) 885 11 40 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Evet, uzaktan hizmet veriyoruz. Bilgi almak lütfen iletişime geçin.

Matematik Röntgeni 15 yıllık bir birikimin eseridir.  Yüzlerce öğrenci ve binlerce saatlik özel ders deneyimi sırasında tespit edilen ortak problemler analiz edilerek tasarlanmıştır.

Matematik Röntgeni’nin iddiası; ortaya çıkardığı başarılı sonuçlardan kaynaklanmaktadır.

Yüksek seviyede temel eksikliği olan öğrenciler  ilerleyen konuları da anlayamayarak matematikten tamamen soğumaktadır.

Matematik Röntgeni öğrencinin bütün eksiklerini tespit ederek temelde oluşan sorunları çözmeye odaklanır. Bu problemi yaşayan öğrencilerin başlıca eksikleri giderildiğinde ciddi ilerlemeler kaydettiğini her öğrencimizde görmekteyiz.

Öğrenci eksikliklerine özel program hazırlandığından her öğrenci için farklı seans sayısı çıkmaktadır. Program analiz sonucuna göre belirlenir.

BLOG YAZILARI

Matematik Röntgeni
Nisan 8, 2020

Sınava Hazırlanan Öğrencilere Tavsiyeler

Ülke olarak evde kalmamız gereken bir dönemden geçiyoruz. Bu dönem aslında öğrencilerimiz için müthiş bir fırsat. Özellikle sınava hazırlanan öğrenciler için eksiklerini gidermek ve sınava kendilerini daha iyi hazırlamak açısından bir fırsat olarak değerlendirenler kazançlı çıkacaklardır.(bkz. Hayatımızı başımıza gelenler değil, …

Matematik Röntgeni
Nisan 3, 2020

Hayatımızı başımıza gelenler değil, onlara verdiğimiz tepkiler belirler!

Malum sebeplerden dolayı evde kalmamız gereken bir dönemi geçiriyoruz. Bu dönem aslında öğrenciler için muhteşem bir fırsat. Normal zamana göre çok daha az meşguliyetleri oldukları bir zaman dilimi geçiriyorlar. Okul zamanında bunu isteseler de bulamazlardı. Hafta içi okulun hafta sonu …

Matematik Röntgeni
Mart 27, 2020

Online Özel Matematik Dersi

Ülke olarak hatta dünya olarak farklı bir dönemden geçiyoruz. Bütün dünyanın evlerine kapanması oldukça sıra dışı bir durum. Bu sürecin bütün iş dünyasına ve insanlığa etkisi olduğu gibi eğitim çağındaki öğrencilerimize de çok farklı etkileri oldu tabii ki . Okulların …

Matematik Röntgeni elektronik posta listesine kayıt olarak güncel kampanyalarımızdan ve haberlerden bilgi sahibi olabilirsiniz!