İnternet Olan Her Yerdeyiz!
Matematik Röntgeni sistemi, çift taraflı online hizmeti ile internetin olduğu her yerde sizinle!
%100'e yakın memnuniyet!
Türkiye'nin 65 ilindeki öğrenci ve velimize %100'e yakın memnuniyetle hizmet veriyoruz.
Türkiye'de İlk ve Tek!
Öğrencilerin Matematikteki tüm temel eksiklerini tek seansta analiz ediyoruz.
Nokta Atışı Tespit
Analiz ile öğrencinin öğrenme zincirinin nerelerden koptuğunu belirliyor ve nokta atışı bir tespit yapıyoruz.
Dünya Standardında Öğrenciye Özel Program
Yapılan tespitler sonucunda öğrencinin eksiklerine özel, başarıya götürecek programı uyguluyoruz.
Previous
Next

BİLGİ TALEP FORMU

Matematik Röntgeni nedir?

“Matematik Röntgeni; öğrenci hangi sınıfta olursa olsun, matematikle ilgili başarılı olmasını engelleyen tüm temel eksikleri tek seansta analiz eden, öğrenciye özel yol haritası hazırlayan ve eksiklerini bire bir online olarak kapatıp başarıya ulaştıran bir sistemdir.

Türkiye'de ilk ve tek!

Matematikte yeni nesil başarı sistemi.
İLKOKUL-ORTAOKUL-LİSE

LGS VE ÜNİVERSİTE SINAVINA HAZIRLIK

Derinlikli Analiz

Öğrencinin matematikte başarıya ulaşmasını engelleyen tüm temel eksikleri tek seansta tespit edilir.

Kişiye Özel Program

Yapılan analizin ardından öğrencinin eksiklerine özel doküman hazırlanır.

Çözüm Seansları

Öğrencinin eksiklerine özel hazırlanan doküman çözüm seanslarında uygulanarak eksikler giderilir.

Basamaklı Tekrar Sistemi

Basamaklı Tekrar Sistemi’yle öğrencinin eski konuları düzenli şekilde tekrar etmesi ve kalıcı öğrenme sağlanır.

LGS ve Üniversite Hazırlık

Çözüm seansları tamamlandıktan sonra 8. sınıf için LGS, 12. sınıf için özel sınava hazırlık çalışmalarının yapılır.

Öğrenci Takibi

Gerçekleştirilen tüm süreçlerde öğrenci-eğitmen-koordinatör ve veli arasında süreç takibi ve iletişim sağlanır.

"Veli ve öğrencilerimizin yorumlarına göre; Matematik Röntgeni Online Seansları yan yana özel dersten çok daha verimli!"

Matematik Röntgeni Online Seanslarında;

Yeni Nesil Eğitmenler

Yeni nesil online eğitim ve iletişim tekniklerini de içeren Matematik Röntgeni Eğitmen Eğitimi’ni alan eğitmenler ders vermektedir.

Anlık Kaliteli Etkileşim

Eğitmenin öğrencinin yazdığını gördüğü ve öğrencinin eğitmenin yazdığını gördüğü bir sistem kullanılmaktadır.(Bilgi İşlem Ekibimiz konuyla ilgili desteği seanslar öncesinde vermektedir.)

Öğrenci Odaklı Yaklaşım

Tüm seanslar bire bir olarak yapıldığından her adımda öğrencinin odakta olduğu bir süreç gerçekleşir.

Öğrenci Aktif Sistem

Kaliteli ve kalıcı öğrenmenin sağlanması için “öğrenci aktif” bir yaklaşım uygulanır. Uzman eğitmenin yönlendirmeleriyle ilerleyen seansta kalem %90 öğrencinin elindedir.

VELİ YORUMLARIMIZ

Matematik Röntgeni sistemini deneyimlemiş ya da deneyimlemekte olan öğrenci velilerimizin sosyal medyada paylaştıkları.

veli-yorum2

Aysun Öcal Erdoğan

“Ümit Hoca ve ekibiyle tanışmadan hiçbir veli benim çocuğum matematiği sevmiyor demesin. Oğlumun geleceğinde kıymetli bir yer edindiğiniz için teşekkürler.”

veli-yorumu-gülen-yüz

Aysel Aydemir

“Geçen yıl kızım 7 ay özel ders aldı fakat LGS sınavında sadece 1 doğru yapabildi. Konuları anladığını söylüyordu. Fakat işlem yapamıyordu. Ben de bir yerlerde yanlış olduğunu düşünüyordum ki Ümit hocamızın videosuna denk geldim ve sizin sisteminizle çalışmaya başladık. Kesinlikle çözüm sizde ve şu an kızımızın matematik problemi ortadan kalkmak üzere. Allah yolunuzu açık etsin. Matematikle sıkıntısı olan öğrencilere tavsiye ederim.”

veli-yorum2

Serap Kurban

“Merhaba, ben öğrenciniz Kaan’ın annesiyim. Öncelikle Matematik Röntgeni kurucusu Ümit Hayri Koç hocamıza ve oğlumun öğretmeni Arife Hanım’a çok teşekkür ederim. Sizlerin çalışma sistemiyle Kaan’ın 2 senelik açığı, yaz tatilindeki 2 aylık çalışma ile kapatıldı. Okula gitmek istemeyen çocuk artık matematiği kolay görüyor ve severek yapıyor. Bu çalışma sistemi ile Kaan’ın çok başarılı olacağına inanıyorum ve çok değerli Ümit Bey ile Arife Hanım’a tekrar teşekkür ediyorum. Saygılar.”

veli-yorumu-gülen-yüz

Derya Çiçek Dindar

“8. sınıfa giden oğlum matematikten nefret ediyordu. MR yapıldığında seviyesi 4. sınıfta kalmış. Bunu şu ana kadar fark edemediğimiz için çok üzüldüm. Çocuğumuza haksızlık yapmışız. Ümit hoca gerçekten bize ümit oldu. Emre hocamızın da sabrı, manevi desteği ve küçük oyunları ile Deniz, çok hızlı bir şekilde matematiği yapabildiğini anladı. Şu an 7. Sınıf matematiğini bitirdik ve oğlum ödevlerini isteyerek yapıyor. Çocuklarımızın üstünde emeğiniz çok büyük. İyi ki varsınız Emre ve Ümit hocam. Siz Deniz’de bir mucize yarattınız. Gelecek zamanlarda da sizinle olacağız. Sizleri çok seviyoruz.”

veli-yorum2

Sevgi Günaydın

“Size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Yaptığınız Matematik Röntgeni analizi sayesinde kızımdaki eksiklikleri belirlediniz. Tecrübeli öğretmeninizle derslerimiz başladı. Kızımdaki olumlu gelişmeleri gördükçe o kadar mutlu oluyorum ki anlatamam. Olumlu gelişmeler derken kızımın kendine olan özgüveni gelişti, artık matematikten korkmuyor. Ödevlerini kendisi yapabiliyor. Bir anne olarak bu durum beni çok mutlu ediyor. Emeklerimizin karşılığını almaya başladık. İyi ki varsınız size çok teşekkür ederim.”

veli-yorumu-gülen-yüz

Derya Yahşi Şahin

“Kızımın eğitim hayatıyla ilgili verdiğimiz en doğru karar Matematik Röntgeni ile tanışmamız oldu. Kızım 11. sınıf öğrencisi ve eğitimlerden sonra matematiği yapabildiğini gördü. Ayrıca üniversite sınavında başarılı olacağına olan inancı arttı. Herkese tavsiye ederim.”

veli-yorum2

Aysun Öcal Erdoğan

“Mucizeye inanır mısınız bilmiyorum ama Matematik Röntgeni sistemi, mucizenin ete kemiğe bürünmüş hali. Tebrik ediyorum.”

veli-yorumu-gülen-yüz

Arzu Küçüköner Değer

“Çok başarılı bir sistem. Önce eksiklikleri tespit eden bir sınav yapılıyor ve hızlı bir şekilde tüm eksiklikler gideriliyor. Kızım kısa sürede eksikliklerini hocası ile tamamlayıp müfredatına geçiş yaptı. Sistem ve öğretmenimiz çok başarılı, iyi ki tanımışız sizi Matematik Röntgeni.”

veli-yorum2

Zeynep Akarca

“Instagram’da tesadüfen tanıştığımız Matematik Röntgeni ailesine çok teşekkür ederim. Eksikliklerin tespiti ve giderilmesini hedef alan çalışmalarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. Uzun yılların birikimi ve tecrübesiyle oluşturduğunuz bu sistem ile matematik röntgenini tamamladık. Sağlam adımlarla ilerleme sürecindeyiz. Oğlum da bu sistem sayesinde daha iyiye gidiyor. Matematikteki başarısının diğer derslerine de faydası olacağına ve okul başarısının tümüyle olumlu etkileneceğine de gönülden inanıyorum.”

veli-yorumu-gülen-yüz

Yılmaz Tabakçıoğlu

“Ümit hocam, iyi ki sizinle karşılaşmışız. Matematik kızımın kabusuydu ve matematik dersi olduğu günlerde okula gitmek istemiyordu. Yavaş yavaş kendisine güveni geldi. Artık anladığını söylüyor. Abdullah hocaya da, size de çok teşekkür ediyoruz. Verdiğiniz emek bizim için çok değerli.”

CANLI YAYIN YORUMLARI

Yüzlerce öğrenciyi başarıya ulaştıran Matematik Röntgeni'ne şimdi başvurun!

BİLGİ TALEP ve BAŞVURU FORMU

"Başarının ilk adımı; olduğunuz yeri doğru tespit etmektir."
Ümit Hayri Koç
Matematik Röntgeni Kurucusu

Matematik Röntgeni’nin diğer videoları için
lütfen tıklayınız!

SIKÇA SORULAN SORULAR

Yüksek seviyede temel eksikliği olan öğrenciler  ilerleyen konuları da anlayamayarak matematikten tamamen soğumaktadır.

Matematik Röntgeni öğrencinin bütün eksiklerini tespit ederek temelde oluşan sorunları çözmeye odaklanır. Bu problemi yaşayan öğrencilerin başlıca eksikleri giderildiğinde ciddi ilerlemeler kaydettiğini her öğrencimizde görmekteyiz.

Evet. Analiz dahil tüm seanslarımız bire bir gerçekleştirilmektedir.

Planlamayı eğitmen ile birlikte yapıyorsunuz. Öğrencimizin ve eğitmenimizin ortak boş saatleri belirlenir ve planlama yapılır.

Matematik Röntgeni online seansları yüz yüze yapılan seanslar kadar etkilidir. Teknik ekibimizin yardımıyla yaptığımız özel bir kurulumla öğrenci eğitmenin yazdıklarını, eğitmen de öğrencinin yazdıklarını görebilmektedir. Kalem %90 öğrencidedir. Dolayısıyla yüz yüze yapılandan bir farkı yoktur.

İletişim formumuzu doldurabilir, ya da 0(850) 885 11 40 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Evet, uzaktan hizmet veriyoruz. Bilgi almak lütfen iletişime geçin.

Matematik Röntgeni 15 yıllık bir birikimin eseridir.  Yüzlerce öğrenci ve binlerce saatlik özel ders deneyimi sırasında tespit edilen ortak problemler analiz edilerek tasarlanmıştır.

Matematik Röntgeni’nin iddiası; ortaya çıkardığı başarılı sonuçlardan kaynaklanmaktadır.

Öğrenci eksikliklerine özel program hazırlandığından her öğrenci için farklı seans sayısı çıkmaktadır. Öğrencinin programı analiz sonucuna göre belirlenir.

Evet, hem öğrencinin eğitmeni hem de eğitmenin öğrenciyi görebileceği şekilde bir kurulum yapılıyor.

Aslında online sürece uyum sağlayamayan öğrenciler değil veliler ve teknolojiden uzak öğretmenler. Öğrencilerimiz bu çağın çocukları ve onlar için online eğitim çok doğal bir süreç. Online çalışmalardaki yanlış ve deneyimsizlikten kaynaklı hatalar böyle bir önyargıya sebep olmuş olabilir. Fakat bu konudaki deneyimli ekibimiz ile biz online çalışmalarda uyum sorunu yaşamıyoruz.

Ödemelerimiz beşer seanslık olarak alınmaktadır.

Yapılmayan seansların iadesi yapılmaktadır.

BİLGİ TALEP ve BAŞVURU FORMU