Matematik Röntgeni; öğrencinin matematikteki bütün temel eksiklerini soru tiplerine varıncaya kadar tespit ederek, öğrenciye özel zorluk seviyesinde sorulardan hazırlanmış detaylı bir ödev seti verir. Sonrasında da öğrenciyi istenilen sonucun gerçekleşmesi için takip eder.

MR seansında öğrencinin bütün eksiklerinin çıkartılması yanında, beynin nasıl öğrendiği ve doğru ders çalışmayla ilgili uygulanabilir ve hemen fayda gösteren teknikler de öğretilmektedir. Dolayısıyla sadece analiz değil, verimli öğrenme konusunda danışmanlık da sunulmaktadır.

Öğrencilerin en büyük problemi ciddi temel eksikleri olduğu için ilerleyen konuları da anlamayarak matematikten tamamen soğumalarıdır.

Matematik röntgeni öğrencinin bütün eksiklerini tespit ederek temelde oluşan sorunları çözmeye odaklanır. Bu problemi yaşayan öğrencilerin başlıca eksikleri giderildiğinde ciddi ilerlemeler kaydettiğini sürekli olarak tecrübe etmekteyiz.

Evet, çektirebilirsiniz.

Matematik Röntgeni; ortaokul ve lise öğrencileri başta olmak üzere matematiğe iyi bir başlangıç yapmak isteyen herkese uygun nokta atışı ve kişiselleştirilmiş çözümler sunar.

Matematik Röntgeni 15 yıllık birikimin eseridir.  Yüzlerce öğrenci ve binlerce saatlik özel ders deneyimi sırasında tespit edilen ortak problemler analiz edilerek tasarlanmıştır.

Sunulan çözümler; zihnin yapısı, öğrenme yöntemleri, koçluk, kişilik tipleri vb. alanlarda onlarca eğitim ve çalışmanın harmanlanmasıyla oluşturulmaktadır.

Matematik Röntgeni’nin iddiası, tecrübesi ve ortaya çıkardığı sonuçlardan kaynaklanmaktadır.

İstanbul’da bulunan merkezimizde çektirebileceğiniz gibi, uzmanlarımızı kendi evinize de davet edebilirsiniz.

İstanbul’da yaşamayan ya da ulaşım sağlayamayacak aileler de bu hizmetten online olarak uzaktan faydalanabilir.

Evet. Gerek merkezimizde, gerekse evinizde röntgen çektirebilmek için mutlaka randevu almanız gerekir.

İletişim formumuzu doldurabilir, ya da 0532 052 5735 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Ögrenciler çok sıkıntı yaşadıkları böyle önemli bir konuda çözebilecekleri seviyeden başlayan sorularla karşılaşınca keyifle çalışıyorlar. Hatta ders çalışma süreleri önemli ölçüde artıyor. Çünkü matematiği sevmeye başlıyorlar. Şimdiye kadar aldığımız sonuçlar ve veli yorumları bunu kanıtlıyor.

Ancak yetiştirilme tarzından veya özel nedenlerden dolayı aşırı tembel ve hiçbir isteği olmayan bir çocuğa MR’ninde yapabileceği birşey yoktur. Bu gibi durumlar için sizi konusunda uzman danışmanlara yönlendirebiliriz.

Ailelerin talebi doğrultusunda, Matematik Röntgen süreci sonrası için de öğrencinin ihtiyacına özel uzman desteği sunmaya devam ediyoruz.

Yine talep ve ihtiyaç doğrultusunda özel öğretmen yönlendirmesi ve takibi sağlıyoruz.